strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > andaluzja > grenada > escuela montalbán – tandem granada

Escuela Montalbán – TANDEM Granada

Szkoła języka hiszpańskiego w Grenadzie, hiszpański w Hiszpanii

Escuela Montalbán - TANDEM Granada organizuje w Granadzie intensywne kursy języka hiszpańskiego już od 1986 roku. Szkoła jest członkiem międzynarodowej sieci szkół TANDEM International. Escuela Montalbán jest akredytowana przez hiszpański Instytut Cervantesa i jest oficjalnym ośrodkiem egzaminacyjnym egzaminów DELE w Granadzie. Granada, z liczącą 60 tysięcy studentów społecznością akademicką, jest ważnym ośrodkiem intelektualnym Andaluzji. Liczne wydarzenia kulturalne oraz bogate życie nocne sprawiają, że Granada jest idealnym miejscem zarówno na poważne studia, jak i wspaniałe wakacje.

 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: TANDEM International
  • Szkoła jest uznana przez: Instituto Cervantes, FEDELE, EEA

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Język hiszpański

    DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera są oficjalnymi dyplomami potwierdzającymi znajomość języka hiszpańskiego jako języka obcego, autoryzowanymi przez przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii. Egzaminy DELE przeprowadzane są przez Instituto Cervantes.


  • DELE Exams: Levels A1, A2, B1, B2, C1, C2

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Grenada
Granada, Andaluzja, Hiszpania

» Hiszpański w Grenadzie

1 szkoła językowa
Zdobycie przez katolickich władców Ferdynanda i Izabelę w 1492 roku Granady, ostatniej twierdzy Maurów, zakończyło rekonkwistę. O mauretańskiej przeszłości Granady świadczy Albaicin, najlepiej zachowana arabska dzielnica o krętych wąskich ulicach i typowej arabskiej architekturze. Warto tu przyjechać,...
więcej