strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > andaluzja > grenada > escuela montalbán – tandem granada

Escuela Montalbán – TANDEM Granada

Szkoła języka hiszpańskiego w Grenadzie, hiszpański w Hiszpanii

» LokalizacjaEscuela Montalbán – TANDEM Granada

Adres:
C / Conde Cifuentes 11, E-18005 Granada, Spain

Lokalizacja:
Grenada, Granada, Andaluzja,
Hiszpania

» GrenadaZdobycie przez katolickich władców Ferdynanda i Izabelę w 1492 roku Granady, ostatniej twierdzy Maurów, zakończyło rekonkwistę. O mauretańskiej przeszłości Granady świadczy Albaicin, najlepiej zachowana arabska dzielnica o krętych wąskich ulicach i typowej arabskiej architekturze. Warto tu przyjechać, aby zobaczyć majestatyczną Alhambrę z czerwonej gliny, ogrody sułtanów, Generalife, renesansową katedrę i wiele innych zabytków związanych z historią Hiszpanii. Niedaleko Granady leży niewielkie miasteczko Fuentevaqueros, w którym urodził się Federico Garcia Llorca i gdzie znajduje się muzeum poświęcone pamięci poety. Pobliskie malownicze góry Sierra Nevada zachęcają do czynnego wypoczynku: pieszych wędrówek, jazdy na nartach, wspinaczki górskiej, lataniu na paralotniach oraz jazdy konnej.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Grenada
Granada, Andaluzja, Hiszpania

» Hiszpański w Grenadzie

1 szkoła językowa
więcej