strona główna > egzaminy > angielski > lcci > english for tourism

LCCI English for Tourism

English for Tourism jest egzaminem biznesowym opracowanym przez LCCI i adresowanym do osób pracujących lub chcących podjąć pracę w sektorze usług turystycznych.

» SzczegółyEnglish for Tourism jest egzaminem biznesowym opracowanym przez LCCI i adresowanym do osób pracujących lub chcących podjąć pracę w sektorze usług turystycznych.

 

English for Tourism przeprowadzany jest na dwóch poziomach ściśle powiązanych z poziomami Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego CEF:

  • Level One (A2 w skali CEF),
  • Level Two (B1 w skali CEF).

Level One przeznaczony jest dla osób pracujących bezpośrednio z klientami: w recepcji w hotelu, liniach lotniczych, agencjach podróży, biurach turystycznych oraz w informacji turystycznej. Level Two odpowiada wymaganiom stawianym osobom pracującym w na stanowiskach kierowniczych lub w administracji.

Egzamin bazuje na autentycznych materiałach przygotowanych pod kątem przemysłu turystycznego.

 

English for Tourism dzieli się na dwa oddzielne egzaminy: egzamin pisemny i ustny. Są to niezależne kwalifikacje i można do nich przystępować osobno.

Egzamin przeprowadzany jest w wyznaczonych terminach oraz na życzenie w autoryzowanych ośrodkach Egzaminacyjnych LCCI International Qualifications.

 

Więcej informacji na www.lcci.org.pl


» Strona www organizatora