strona główna > egzaminy > angielski > cambridge assessment group > cambridge esol > esol professional english

Cambridge ESOL Professional English

Wśród egzaminów Cambridge ESOL jest szereg egzaminów potwierdzających znajomość specjalistycznego języka angielskiego potrzebnego przy prowadzeniu różnego rodzaju działalności gospodarczej o zasięgu międzynarodowym. Aby przygotować się do egzaminów z języka specjalistycznego potrzebna jest co najmniej średnia znajomość angielskiego ogólnego – na poziomie B1 w skali CEF.

» SzczegółyWśród egzaminów Cambridge ESOL jest szereg egzaminów potwierdzających znajomość specjalistycznego języka angielskiego potrzebnego przy prowadzeniu różnego rodzaju działalności gospodarczej o zasięgu międzynarodowym.

Nauka specjalistycznego języka angielskiego, używanego w miejscu pracy daje możliwość lepszego wykorzystania nabytych umiejętności językowych, a zdobyty certyfikat potwierdza kwalifikacje językowe niezbędne do ubiegania się o konkretne stanowisko.

Aby przygotować się do egzaminów z języka specjalistycznego potrzebna jest co najmniej średnia znajomość angielskiego ogólnego – na poziomie B1 w skali CEF.

 

Egzaminy Cambridge ESOL Professional English:

  • BEC - Business English Certificates (na 3 poziomach CEF: B1, B2, C1),

  • Cambridge ILEC - International Legal English Certificate,

  • Cambridge ICFE - International Certificate in Financial English (na 2 poziomach CEF: B2, C1).


» Strona www organizatora