strona główna > egzaminy > angielski > cambridge assessment group > cambridge esol > general english

Cambridge English (General English)

Egzaminy Cambridge ESOL Genaral English są podstawowymi egzaminami z języka angielskiego ogólnego. Cambridge ESOL Genaral English organizowane są na 5 różnych poziomach zaawansowania – od poziomu początkującego dla osób, które dopiero rozpoczęły naukę angielskiego, przez średniozaawansowanych, aż do tych, którzy osiągnęli wysoki poziom biegłości językowej.

» SzczegółyEgzaminy Cambridge ESOL Genaral English są podstawowymi egzaminami z języka angielskiego ogólnego.

Cambridge ESOL Genaral English organizowane są na 5 różnych poziomach zaawansowania - od poziomu początkującego dla osób, które dopiero rozpoczęły naukę angielskiego, przez średniozaawansowanych, aż do tych, którzy osiągnęli wysoki poziom biegłości językowej.

Dzięki 5 poziomom zaawansowania językowego Cambridge ESOL odzwierciedlają różne potrzeby i zdolności osób uczących się angielskiego.

Certyfikaty Cambridge ESOL nie tracą ważności, nie trzeba ich wznawiać ani prolongować. Uzyskuje się je raz na całe życie. Uznawane są przez większość instytucji akademickich, gospodarczych i rządowych na całym świecie.

 

Cambridge ESOL General English:

  • KET - Key English Test,

  • PET - Preliminary English Test,

  • FCE - First Certificate English,

  • CAE - Certificate Advanced English,

  • CPE - Certificate of Proficiency in English.
     

Cambridge ESOL a poziomy zaawansowania językowego.

Egzaminy Cambridge ESOL są ściśle związane z poziomami Europejskiego Systememu Opisu Kształcenia Językowego, CEF (Common European Framework of Reference for Languages). CEF opisuje 6 poziomów - od A1 (najniższego) do C2 (najwyższego).

Poszczególne egzaminy Cambridge ESOL korespondują z poziomami ALTE, które precyzyjnie opisują umiejętności językowe wymagane na poszczególnym poziomie zaawansowania.


» Strona www organizatora